FAQ


Objednávky

Jak postupovat, když potřebuji u objednávky změnit dodací adresu?

V takové situaci nás co nejdříve kontaktujte na adrese info@santigi.com nebo telefonicky na 737 906 523. Pokud není zboží již odesláno, vynasnažíme se vyřídit váš požadavek k vaší spokojenosti.  

Kdy mi pošlete objednané zboží?
Objednávky prostřednictvím Zásilkovny a Zásilkovny - doručení na adresu zašleme nejpozději do 2-3 pracovních dnů od přijetí objednávky.

Doručení

Kolik stojí doručení?

Doručení na výdejní místo Zásilkovny 57,- Kč
Doručení na adresu kurýrem Zásilkovny 98,- Kč

Při objednávce se mi nezobrazil výběr výdejních míst Zásilkovny. Jak místo doručení vyberu? 

Výdejní místo Zásilkovny vybíráte v procesu objednávky až po uskutečnění platby. V následujícím kroku se zobrazí mapa s výdejními místy Zásilkovny. Nemusíte se tedy při nákupu obávat, že místo doručení nebudete moci vybrat. Přehled výdejních míst najdete zde: Výdejní místa | Zásilkovna (zasilkovna.cz)

Je možný osobní odběr v sídle firmy?

Prozatím ne. 

Můžu poslat zboží někomu jako dárek?

I to je samozřejmě možné. Fakturu zašleme Vám na e-mail a oslavenci doručíme zabalený dáreček přímo na adresu. Přidejte, prosím, instrukce do poznámky k Vaší objednávce nebo nás kontaktujte telefonicky.

 

Platba

Jak můžu objednávku zaplatit?

Zaplatit můžete buď platební kartou, bankovním převodem přes platební tlačítka největších bank v ČR, nebo pomocí Google Pay. Všechny platby uskutečníte prostřednictvím bezpečné platební brány GoPay. Uvedené metody placení se zobrazí přímo v platební bráně. Zde můžete vybrat vámi preferovanou formu platby.

Jak obdržím svoji fakturu?

Fakturu Vám zašleme po uskutečnění nákupu e-mailem na uvedenou adresu. Šetříme přírodu.

 

Dostupnost zboží


Kdy bude vyprodané zboží opět k dostání?

V případě, že je některé zboží již vyprodáno, neklesejte na mysli a napište nám jaký produkt Vás oslovil a my se pokusíme jej co nejdříve zadat k výrobě. Vzhledem k tomu, že zboží putuje ze vzdáleného Řecka po moři i souši, tak to pár dní trvá. Běžně však do 3 týdnů bývá zboží opět k dispozici v obchodě.

Vrácení zboží bez udání důvodu

Do jaké doby mohu nepoužité zboží vrátit?

Lhůta pro vrácení je 14 dnů. Zboží však nesmí být použito, musí být kompletní a nepoškozené. Doručení je v tomto případě hrazeno kupujícím.

 

Péče o kůži

Na zakoupeném zboží jsou jemné oděrky a nedokonalosti, jedná se o vadu?

Ne, jedná se o charakteristické znaky přírodních kůží, které nejsou vadou, ale naopak garancí pravosti přírodní kůže. Rozhodujete-li se pro nákup produktu z přírodně činěné kůže, je třeba přijmout tuto skutečnost a originální povahu materiálu. Přírodně zpracovaná kůže má své odchylky a žádný z produktů není identický. Na takové rysy kůže (přírodní nedokonalosti, vyblednutí, stopy po jizvách nebo poškrábání) se tudíž reklamace nevztahuje.

Co když se používáním kůže zašpiní?

Stačí ji jemně ošetřit vlažnou vodou pomocí navlhčené bavlněné látky či houbičky a otřít nečistoty. Nečistěte však kůži nikdy s velkou intenzitou a nechte poté raději vyschnout při pokojové teplotě.

Jak mám kůži chránit, aby mi co nejdéle produkt vydržel jako nový?

Kůži nevystavujte příliš velké vlhkosti ani nadměrnému slunečnímu záření.

Pro ochranu kůže je vhodný včelí vosk nebo impregnace. Ovšem pozor při jejich použití může dojít ke změně na tmavší odstín kůže.

Přirozenou vlastností kůže je patina, která je způsobena vnějšími vlivy jako jsou světlo, teplo, voda, vlhkost, nečistoty. Kůže vše vstřebává a mění svou podobu. Zaznamenává veškeré události života kolem sebe, na některých místech vytváří lesk, zatímco na některých místech může dojít k relativnímu ztmavnutí. Patina nemá vliv na životnost nebo funkčnost produktu.

Co když dojde k mechanickému poškození výrobku?

V takovém případě je vhodné jej nechat odborně opravit v brašnářství či u ševce. Pokud si nevíte rady, kde je oprava zaručená, rádi Vám odborníky doporučíme.